En Son yazılardan harberdar olmak için Takip Et

Isparta Yalvaç'ta KYK Yurdunda Kalan Öğrenciler Yemekten Zehirlendi

Yalvaç'taki Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) yurdunda kalan 130 öğrenci, akşam yemeğinde kuru fasulye ve pilav tükettikten sonra gıda zehirlenmesi belirtileri göstererek hastaneye başvurdu. Tedavileri devam eden öğrencilerin durumunun iyi olduğu belirtildi.

Yalvaç'taki Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) yurdunda kalan 130 öğrenci, akşam yemeğinde kuru fasulye ve pilav tükettikten sonra gıda zehirlenmesi belirtileri göstererek hastaneye başvurdu. Tedavileri devam eden öğrencilerin durumunun iyi olduğu belirtildi.

Yalvaç ilçesinde bulunan Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) yurdunda kalan 130 öğrenci, akşam yemeğinde kuru fasulye ve pilav tükettikten bir süre sonra rahatsızlandı. Gıda zehirlenmesi şüphesiyle Yalvaç Devlet Hastanesine başvuran öğrenciler tedavi altına alındı.

Hastanede tedavisi tamamlanan 11 öğrencinin taburcu edildiği, diğer öğrencilerin ise tedavilerinin sürdüğü ve durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Sağlık ekipleri, öğrencilerin yaşadığı rahatsızlığı ve zehirlenme şüphesini araştırmaktadır.

Yalvaç'taki KYK yurdunda kalan öğrencilerin sağlık durumlarının takip edildiği ve gerekli önlemlerin alındığı belirtilmektedir. Olayla ilgili soruşturma başlatılmıştır.

Son Güncelleme: 2024-02-14T23:32:29+03:00

Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?

Son Dakika Haberleri


Son Dakika Haberleri | En Son Bir Haber


En son bir haber | Son dakika ekonomi, finans, güncel, gündem, spor, Türkiye, dünya, magazin, teknoloji, yerel, kültür sanat haberleri

En son bir haber, güncel haberleri takip etmenin kolay yolu. Sıcak son dakika haberleri, internet haber sitelerinde kaybolma diye haber 7/24 ayağınıza geliyor. En son haber yazıları sitemizde.

Artık daha erişilebilir ve en son haberleri almak daha kolay. İnternet haber siteleri anlık haber güncellemeleri ve bilgiye hızlı erişim sağlar. 24 saat haber alırsınız, böylece önemli bir gelişmeyi asla kaçırmazsınız. En güncel haber yazılarını her zaman sitemizde bulabilirsiniz. Sitemizdeki haberler kategorilere ayrılmıştır.

Kullanıcı dostu arayüz, haber bulmayı kolaylaştırır. Haberleri mobil tarayıcınız üzerinden de takip edebilirsiniz. Bu, en son haberlere istediğiniz zaman, istediğiniz cihazdan erişmenizi sağlar. Sosyal medya platformları aracılığıyla en güncel haberlere kolayca ulaşın. Twitter (X) gibi platformlarda anlık bildirimler aracılığıyla en son haberleri kullanıcılara ulaştırın. Bu nedenle en son haberleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.