yeni haber

Güney Koreli Gazeteci Hanshin Lee: “Suudiler gerçekten de hiç yenilmeyen bir adamı yenebileceklerini düşündüler. Onun mirası halkında devam ediyor. Türk bile değilim ve bugün herkesle o kadar gurur duyuyorum ki.. Bu, Fenerbahçe-Galatasaray rekabetinin ötesine geçiyor.”

Suudi yetkililer, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin uçaklarının kalkmasına izin vermiyor. (Sözcü)

Süper Kupa Maçı'ndan önce İstiklal Marşı ve Arabistan Milli Marşı okunacak... (Le Marca Sports)

Süper Kupa Finali'nin oynanmasına karar verildi. Maç, planlandığı gibi 20.45'te başlayacak.

Acun Ilıcalı: Türkiye'nin 20 yıl öncesini biliyorum, birçok açıdan da ülkede gelişmeyi bizzat gördüm. Yeni havaalanına denilmedik şey bırakılmadı, bugün uçak yetişmiyor. Ben küçükken karşıya geçmek için saatlerce beklerdik, bugün alt geçit, Marmaray, köprü hepsi var.

Meral Akşener: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin değerleri ne Suud'lara ne de başka bir ülkeye tartışma konusu yapılamaz. Bizi bu cihanda; Gazi Mustafa Kemal Atatürkümüzü anmaktan alıkoyacak hiçbir güç yoktur, olamaz."

Beşiktaş, Eric Bailly'nin sözleşmesinin feshedildiğini açıkladı.

Kemal Kılıçdaroğlu: "Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün sözlerinin bulunduğu pankartların tribünlere alınmaması asla kabul edilemez. İki güzide kulübümüz de; maruz bırakıldıkları bu durum karşısında gerekeni yapacaktır, buna inancım tamdır."