En Son yazılardan harberdar olmak için Takip Et

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi Riyad'da Fenalaştı, Durumu Hakkında Detaylar

Süper Kupa iptalinden sonra TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Riyad'da kaldığı otelde fenalaştı. Otele ambulans ve doktorlar çağrıldı. Durumu iyi olduğu belirtiliyor. Detaylar için tıklayın!

Süper Kupa iptalinden sonra TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Riyad'da kaldığı otelde fenalaştı. Otele ambulans ve doktorlar çağrıldı. Durumu iyi olduğu belirtiliyor. Detaylar için tıklayın!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da kaldığı otelde beklenmedik bir şekilde fenalaştı. Süper Kupa finalinin iptal edilmesinin ardından yaşanan bu olayda, otele hızla ambulans ve doktorlar gönderildi. Yapılan ilk kontrollerin ardından Büyükekşi'nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Gece yarısı gelen haberlerle birlikte, Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri, Mehmet Büyükekşi'nin istifa ettiği ve sağlık durumunun kötü olduğuna dair çıkan iddiaları yalanladı. Büyükekşi'nin tansiyonunun yükseldiği için doktorların müdahale ettiği ve durumunun kontrol altında olduğu bilgisi paylaşıldı. Ambulansın otelin önünde tedbir amaçlı beklediği de belirtildi.

Süper Kupa finalinin iptal edilmesinden sonra yaşanan bu olay, futbol camiasında büyük bir gündem oluşturdu. Mehmet Büyükekşi'nin durumuyla ilgili gelişmeler yakından takip edilmeye devam ediyor.

Son Güncelleme: 2024-02-11T12:21:56+03:00

Bu konuyla ilgili bir fikriniz var mı?

Son Dakika Haberleri


Son Dakika Haberleri | En Son Bir Haber


En son bir haber | Son dakika ekonomi, finans, güncel, gündem, spor, Türkiye, dünya, magazin, teknoloji, yerel, kültür sanat haberleri

En son bir haber, güncel haberleri takip etmenin kolay yolu. Sıcak son dakika haberleri, internet haber sitelerinde kaybolma diye haber 7/24 ayağınıza geliyor. En son haber yazıları sitemizde.

Artık daha erişilebilir ve en son haberleri almak daha kolay. İnternet haber siteleri anlık haber güncellemeleri ve bilgiye hızlı erişim sağlar. 24 saat haber alırsınız, böylece önemli bir gelişmeyi asla kaçırmazsınız. En güncel haber yazılarını her zaman sitemizde bulabilirsiniz. Sitemizdeki haberler kategorilere ayrılmıştır.

Kullanıcı dostu arayüz, haber bulmayı kolaylaştırır. Haberleri mobil tarayıcınız üzerinden de takip edebilirsiniz. Bu, en son haberlere istediğiniz zaman, istediğiniz cihazdan erişmenizi sağlar. Sosyal medya platformları aracılığıyla en güncel haberlere kolayca ulaşın. Twitter (X) gibi platformlarda anlık bildirimler aracılığıyla en son haberleri kullanıcılara ulaştırın. Bu nedenle en son haberleri takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.